Diğer

Elektrik Aboneliği İşlemleri İçin Online Randevu Alın! Elektrik Aboneliği İşlemleri İçin Online Randevu Alın!
Yeni Bakımın Adı Ürün Revine ve Kullananlar Yeni Bakımın Adı Ürün Revine ve Kullananlar
Traş Makinesi Traş Makinesi
Tüy Dökücü Krem Tüy Dökücü Krem
Tayt Modelleri Tayt Modelleri
Oyun Hamuru Seti Oyun Hamuru Seti
Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Kişiye Özel Hediye Seçenekleri
Bebek Takımları Bebek Takımları
En Şık Salaş Hırka Modelleri En Şık Salaş Hırka Modelleri
Sanatçılar kayısı pazarında Sanatçılar kayısı pazarında
Dermo White Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nelerdir Dermo White Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nelerdir
Mesafeli Satış Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kusurları Gizleme Özellikli Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları Kusurları Gizleme Özellikli Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları
Diğer Haberleri

Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Desteklemesi Başvuru Süresi Uzatıldı.

2014 Üretim yılında Çiftçi Kayıt Sistemine Dahil Olan Çiftçilere Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2014/20)'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2015/10) 13.03.2015 tarih ve 29294 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN YILDÖNÜMÜ MESAJI

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İstiklal Marşımızın kabulünün 94. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, “İstiklal Marşımız, milli birlik ve beraberliğimize olan inancımızın ifade edildiği en önemli mutabakat belgesidir” dedi.

İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ MESAJI

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Veteriner Kliniğinde Protez Ayak ve Göz Ameliyatı Başarıyla Gerçekleşti

Yeşilyurt Belediyesi Veteriner İşler Müdürlüğü ekipleri yabani ve evcil hayvanlara göstermiş olduğu ilgiyle takdir topluyor. Farklı tedavi yöntemleriyle yaralı hayvanları tedavi eden Yeşilyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bir ayağı kangren olan tavuğa protez ayak uygulayarak tekrar yürümesini sağlarken, görme yetisini kaybetmek üzere olan bir puhu kuşu yapılan başarılı operasyonla tekrardan görmeye başladı .

KESKİN’DEN VALİ ŞAHİN’E ZİYARET

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, TESK Yönetim Kurulu üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, TSO Meclis Üyeleri ve İstanbul’daki esnaf teşkilatı temsilcileri toplu halde İstanbul Valisi Vasip Şahin’i ziyaret etti.

ÖZ:KADINA ŞİDDETTİN HER ZAMAN KARŞISINDAYIZ

AK Parti Malatya Milletvekili, TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Toprak Koruma ve Arazi Kullanım Kanunu Anlatıldı…

Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Esra BAYIR tarafından yapılan sunumla, toprak koruma ve arazi kullanımı kanunu ve kanunda yapılan değişiklikler katılımcılara anlatıldı.

MALATYA ESKİ VALİSİ DAŞÖZ’DEN ESNAF KURULUŞLARINA ZİYARET

Malatya Eski Valisi Halil İbrahim Daşöz, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı şevket keskin ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren’i ziyaret etti.

KÜSİ Çalışma Grubu, 3’üncü Toplantısını İnönü Üniversitesi Kalegöl Otel’de Yaptı

Ulusal ve bölgesel düzeyde Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliğinin (KÜSİ) geliştirilmesi, kamu tarafından sağlanan Ar-Ge yenilik destekleri hakkında tarafların bilgilendirilmesi, tarafları bir araya getirerek işbirliğini geliştirmeye yönelik toplantılar yapılması, sanayinin ihtiyacı doğrultusunda ilgili öğretim üyelerinin özel sektör kuruluşlarına yönlendirilmesi, ulusal ve bölgesel düzeyde iş planlarının hazırlanarak gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesi ve takibinin sağlanması ve bu işbirliğinin kurumsallaşmasını sağlamak üzere oluşturulan KÜSİ Çalışma Grubu 3'üncü Toplantısı İnönü Üniversitesinin ev sahipliğinde Kalegöl Otel'de yapıldı.

Yeşilyurt Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Yeşilyurt Belediyesi Mart ayı meclis toplantısını Meclis Başkan Vekili Ramazan Yakıcı Başkanlığında gerçekleştirdi.

Şahnahanlı Minik Öğrencilerden Türkiye'ye Örnek Davranış

Yeşilyurt Belediyesi Şahnahan Yeşil Konak öğretmen ve öğrencileri, Suriye’de yaşanan iç savaştan dolayı Şahnahan'a gelen Suriyeli ailelere yardımda bulundu. Okullarında yardım kampanyası başlatan öğrenciler, topladıkları kuru gıda, giysi ve ayakkabıları Suriyeli misafirlere teslim ettiler.

MTSO VE FIRAT ARASINDA PROTOKOL YAPILDI

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. arasında indirimli elektrik protokol imzalandı.

MASKİ’DEN “SU VE HAYAT” KONULU RESİM, KOMPOZİSYON VE ŞİİR YARIŞMASI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından, 22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle ilkokul, ortaokul ve liseler arası her bir damla suyun önemine dikkat çekmek için suyun önemini anlatan şiir, resim ve kompozisyon yarışması yapılacak.

Toplam 444 haber.