Diğer

Bebek Takımları Bebek Takımları
En Şık Salaş Hırka Modelleri En Şık Salaş Hırka Modelleri
Sanatçılar kayısı pazarında Sanatçılar kayısı pazarında
Dermo White Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nelerdir Dermo White Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nelerdir
Mesafeli Satış Sözleşmesi Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kusurları Gizleme Özellikli Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları Kusurları Gizleme Özellikli Dermo Skin Patch ve Kullanıcı Yorumları
Prima Ürünleri Prima Ürünleri
En Uygun Erkek Saat Modelleri En Uygun Erkek Saat Modelleri
Elazığ'ı coşturan Manuş Baba: 'Hala ekmek arası salça yiyorum' Elazığ'ı coşturan Manuş Baba: 'Hala ekmek arası salça yiyorum'
E Ticaret Yazılımları Hakkında Tavsiyeler E Ticaret Yazılımları Hakkında Tavsiyeler
Diğer Haberleri

Rektör Atamaları

TBMM'DE BUGÜN…

Master Planı Hazırlığı

Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Desteklemesi Başvuru Süresi Uzatıldı.

2014 Üretim yılında Çiftçi Kayıt Sistemine Dahil Olan Çiftçilere Mazot, Gübre ve Toprak Analizi Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2014/20)'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2015/10) 13.03.2015 tarih ve 29294 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN YILDÖNÜMÜ MESAJI

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İstiklal Marşımızın kabulünün 94. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, “İstiklal Marşımız, milli birlik ve beraberliğimize olan inancımızın ifade edildiği en önemli mutabakat belgesidir” dedi.

İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ MESAJI

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Veteriner Kliniğinde Protez Ayak ve Göz Ameliyatı Başarıyla Gerçekleşti

Yeşilyurt Belediyesi Veteriner İşler Müdürlüğü ekipleri yabani ve evcil hayvanlara göstermiş olduğu ilgiyle takdir topluyor. Farklı tedavi yöntemleriyle yaralı hayvanları tedavi eden Yeşilyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bir ayağı kangren olan tavuğa protez ayak uygulayarak tekrar yürümesini sağlarken, görme yetisini kaybetmek üzere olan bir puhu kuşu yapılan başarılı operasyonla tekrardan görmeye başladı .

KESKİN’DEN VALİ ŞAHİN’E ZİYARET

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, TESK Yönetim Kurulu üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, TSO Meclis Üyeleri ve İstanbul’daki esnaf teşkilatı temsilcileri toplu halde İstanbul Valisi Vasip Şahin’i ziyaret etti.

ÖZ:KADINA ŞİDDETTİN HER ZAMAN KARŞISINDAYIZ

AK Parti Malatya Milletvekili, TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Toprak Koruma ve Arazi Kullanım Kanunu Anlatıldı…

Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Esra BAYIR tarafından yapılan sunumla, toprak koruma ve arazi kullanımı kanunu ve kanunda yapılan değişiklikler katılımcılara anlatıldı.

Toplam 434 haber.