Güder 'Bir, beraber ve güçlü olmamız lazım'

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerde bulunan Güder'e bir teyze dua ederek, 'inşallah kazanacaksınız" dedi.

Güder  'Bir, beraber ve güçlü olmamız lazım'
Malatya
Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerde bulunan Güder'e bir teyze dua ederek, 'inşallah kazanacaksınız" dedi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, AK Parti'nin halkın sesi olduğunu ifade ederek, "AK Parti, halkın içerisinde yaşayan, dolaşan, halkın isteklerini yerine getirme adına çaba sarf eden bir parti oldu" dedi.

 

Güder, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Osman Güder, seçim çalışmaları kapsamında Hidayet Mahallesi'nde kurulan semt pazarında esnaf ziyaretlerinde bulanarak, Taştepe'de vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerde bulunan Güder'e bir teyze dua ederek, 'inşallah kazanacaksınız" dedi.

Güder, ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, "Sarıcıoğlu ve Hidayet Mahallelerimizin ortak pazarını ve esnaflarını ziyaret ettik. Buraların problemleri var. Bugüne kadar görevde olan belediye başkanlarımız kendi imkanları dahilinde buradaki sorunları çözme adına ellerinden gelen gayreti sarf ettiler. Milletvekilimiz Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı iken çevre yolunun altını değiştirme ve dönüştürme adına özellikle ana caddeleri prestij caddeleri haline getirme adına çok güzel çalışmalara imza attı. Burada yerleşimi daha düzenli hale getirmek için önceki belediye başkanlarımız çalışmalarını yaptılar, bizde 31 Mart'ta şayet göreve gelirsek buralarda ada bazlı yani bütüncül planlama ile bu bölgelerin çözülmesi gerektiğine inanıyoruz. Battalgazi'mizde bazı mahallelerimizde ada bazlı çalışmalarımızı yaptık. Buralarda çok güzel neticeler vermiş oldu. Taştepe, Şehit Fevzi, Sarıoğlu'nun bir kısmı, Beylerbaşı'nda ada bazlı çalışma yapmayı düşünüyoruz" dedi.  

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, daha sonra İskender Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Güder, mahalle toplantısında yaptığı konuşmada, "Bir, beraber ve güçlü olmamız lazım. Biz güçlü olacağız ki tüketen bir ülkeden üreten bir ülkeye, kendisine laf söylenen ülkeden laf söyleyen ülke konumuna gelelim. Önümüzdeki engelleri aşmak için sizlerin oylarınıza ihtiyacımız var. 15 Temmuz akşamı cumhurbaşkanımız telefonla televizyona bağlandı ve 'ben buradan halkıma sesleniyorum; halkım şehir meydanlarına, havaalanlarına insinler.' Demedi ki 'askerler, polisler şuraya gitsin.' 'Ben gücümü bu halktan aldım. Yine başıma bir şey gelirse ben halkımın karşısına çıkacağım' dedi. İşte o gün ki o girişimi nasıl püskürttüysek, bugün diyoruz ki sizlerin desteği sayesinde 31 Mart'ta güçlü bir şekilde sandıklardan çıkalım. İstiyorlar ki ayağımız tökezlesin, yeniden doları tırmandırsınlar. Türkiye'de her şey bitmiş gibi doların, domatesin fiyatını konuşuyorlar. Gidip FETÖ'yle saf tutarken insanlar bunu konuşmasınlar, gündemlerine almasınlar diye 'domatesin, biberin fiyatı böyle oldu' diyorlar. Ülkenin gündemi bu kadar basit şeylerle meşgul edilebilir mi? Böyle bir süreci yaşıyoruz. Biz, gönül belediyeciliğiyle insanların gönüllerine hitap edeceğiz. 31 Mart'ta bunları vücuda geçirmemiz için sizlerden destek bekliyoruz. AK Parti, halkın sesi oldu" ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 28 Şubat 2019 16:14

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN