Eyvah Cüneyt Çakır Malatya maçına verildi

Evkur Yeni Malatyaspor Beşiktaş karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek.

Eyvah Cüneyt Çakır Malatya maçına verildi
Spor
Evkur Yeni Malatyaspor Beşiktaş karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Maçın hakemi Çakır, bugüne kadar görev aldığı Yeni Malatyaspor maçlarının büyük bölümündeki sıkıntılı kararları nedeniyle Malatyalı taraftarların tepkisini çeken bir isim. Çakır’ın yardımcılıklarını İstanbul Bölgesi’nden Süper Lig Yardımcı Hakemleri Bahattin Duran ile Tarın Ongun yapacak.

Mücadelede Bursa Bölgesi Süper Lig Hakemi Serkan Çınar ise dördüncü hakem olarak görev yapacak. Fatih Avcı Busabah Gazetesi'nde köşesinde Cüneyt Çakır'ın Malatya düşmanlığı mı var? diye sormuştu Cüneyt Çakır yine kendisinden beklenen bir yönetim gösterdi. Bu adama yeter ki Malatyaspor’un maçı var desinler. Ben daha Cüneyt Çakır’ın yönettiği hiçbir maçta bizim lehimize yanlış bir taç dahi verdiğini görmedim. Sanki bu Cüneyt Çakır’ın Malatya ile ilgili geçmişte kötü bir anısı var. Malatyalılar sanki Cüneyt Çakır’a bir şey yapmışlar da adam kan davası güdüyor. 2 sene önce Göztepe maçımızı yönetti net bir penaltımızı ve Göztepe’nin net bir kırmızı kartını vermemişti. Akhisar maçında herkesin gördüğü penaltıyı vermedi.

Antalya maçında Malatyaspor aleyhine çaldığı düdüklere bakın. Doria’nın pozisyona penaltı vermek için bahaneye bakıyor. Issam’ın kırmızısında Sadık düşer düşmez oyunu durdursa, olay yerine gelse hiç bir şey olmayacak. Ama hakem arıyor ki bir şey olsun bizim Chabeke’de balıklama atlıyor. Cüneyt Çakır’ın Avrupa ve Türkiye’de başka maç yönetmesinden dolayı kariyerine zerre kadar saygı duymuyorum. Tarih onu ikiyüzlü yönetim gösteren kara gömlekli adam olarak anacak.

Son Güncelleme: 13 Şubat 2019 13:57

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN