Etiketler

Yüz siperliği Malatya Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi

Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) üretilen 190 adet yüz koruyucu siper ücretsiz olarak Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

Emniyetten 175'inci yıla 175 proje

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 175.Yılı münasebetiyle, 175 adet proje ilgili birimlerce hazırlanarak bir bir hayata geçirilmeye başlandığı bildirildi.

Suça yönelimlerin azaltılması için seminerler düzenleniyor

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen proje ile suça yönelimlerin azaltılması amaçlanıyor. Bu kapsamda Arguvan ilçesinde öğrencilerle bir araya gelen polis ekipleri, gençlerin suça yönelmemesi için bilgilendirmeler yaptı.

Malatya Emniyeti uyardı

Son günlerde artan cep telefonu ve sanal dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşlara uyarıda bulunan Malatya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirttiler.

Malatya'da kumara darbe

Malatya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yasa dışı kumar oynatıldığı belirlenen iş yerlerine yapılan operasyonda 2 iş yeri hakkında yasal işlem başlatıldı.

Uyuşturucu ticaretine balyoz gibi indiler

Malatya Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan Balyoz-2 ekibi, uyuşturucu tacirlerine fırsat vermiyor. Yaptığı denetimlerle kentteki uyuşturucu ticaretine ve sevkıyatına büyük darbe indiriyor

Müdür Dağdeviren'den Başkan Güder'e ziyaret

Geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde Sinop Emniyet Müdürlüğü görevinden Malatya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Dağdeviren, iadei ziyaret kapsamında Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i makamında ziyaret etti.

Malatya'da suçlulara geçit yok

Malatya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen uygulama ve operasyonlarla, hırsızlık, araç kurşunlama, gasp ve ruhsatsız silah taşınması gibi olayların şüphelileri yakalandı.

Malatya'da kış lastiği uygulamasına sıkı denetim

Malatya Emniyet Müdürlüğü, ticari araçların sürücülerini kış lastiği konusunda uyararak, bu konuda denetimlerin başlatıldığını bildirdi.

Malatya’da Pençe Timi işe hızlı başladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından yeni kurulan Pençe Timi'nin yaptığı faaliyetler kamu oyuna açıklandı. Pençe Timi'nin yaptığı çalışmalarla bazı olaylar aydınlatıldı.

Malatya’da 10 DEAŞ'lı tutuklandı

Malatya Adliyesine götürülen 13 şahıstan 10'u çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden Tarihi eser operasyonu

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık  ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan çalışmalar neticesi gerçekleştirilen operasyonlarda

Malatya'da fuhuş operasyonu

Malatya'da fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.

Malatya silahlı şiddet olaylarında Doğu Anadolu’da malesef birinci

Malatya 2018 yılında basına yansıyan ve ölümle ya da yaralanma ile Doğu Anadolu’da birinci sırada

Malatya Emniyet Müdürlüğüne Ercan Dağdeviren atandı

Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Sinop Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren Malatya'ya atanırken, Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'da Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

Malatya Emniyet Müdürü Değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin emniyet müdürü değişti

Malatya Emniyetinden Bayram tedbirleri

Malatya Emniyet Müdürlüğü, yarın başlayacak olan 7 günlük Kurban Bayramı tatili dolayısıyla bir dizi tedbir aldı.

Malatya’da uyuşturucu operasyonu 19 Gözaltı

Malatya'da polis ekiplerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 19 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonlarda çok sayıda esrar maddesi de ele geçirildi.

Malatya Emniyet Müdürlüğünden açıklama

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden Açıklama

Malatya Emniyet Müdürlüğü Uyardı

Malatya Emniyet Müdürlüğü son günlerde artan dolandırıcılık suçu ile alakalı sosyal medya da bir mesaj yayınlayarak uyarıda bulundu

Malatya Emniyeti 1 aylık faaliyetleri açıkladı

Malatya Emniyet Müdürlüğünce Mayıs ayı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin yapılan açıklamada yapılan operasyon ve çalışmalar kamuoyu ile paylaşıldı.

Malatya Emniyet Müdürlüğünden 28 Vaka ile Alakalı Açıklama

Haklarında adli işlem yapılan ve mahkemeler tarafından hüküm verile 28 kişi 20 ile 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

Minik öğrencilere trafik eğitimi verildi

Yeşilyurt Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı, 'Trafik Haftası' nedeniyle Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından verilen trafik eğitimine ev sahipliği yaptı. Minikler, eğlenceli bir eğitim programıyla trafik kuralları hakkında bilgi sahibi oldular.

Malatya'da 44 kişi yakalandı

Malatya'da çeşitli suçlardan aranan 44 kişi, polis ekipleri tarafından yapılan uygulama ve denetimlerde yakalandı.

Malatya’da yılbaşı için bazı ek tedbirler alındı

Malatya Emniyet Müdürlüğü tarafından, Malatyalıların yılbaşını huzur ve güven ortamı içerisinde geçirmeleri adına bazı ek tedbirler alındı.

Malatya Emniyetinden Şok Baskın

Malatya Emniyeti tarafından günübirlik kiralanan evlere yönelik olarak operasyon gerçekleştirildi.

Malatya'da Uyuşturucuya Büyük Darbe

Malatya'da bir yolcu otobüsünde yapılan aramalarda 58.5 kilogram toz esrar maddesi ele geçirildi.

Malatya’da huzur toplantısı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Malatya'da görev yapan muhtarlara yönelik Huzur Toplantısı yapıldı.

Malatya Emniyet Müdürlüğünün Bir Aylık Faaliyetleri

Malatya Emniyet Müdürlüğünün Bir Aylık Faaliyetleri

Malatya’da aranan 30 kişi yakalandı

Malatya’da aranan 30 kişi yakalandı