Etiketler

Milletvekili Kahtalı Büyükşehir Belediye Başkanımız da deneyimli bir arkadaşımız

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kale ilçesinin de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Kahtalı ve Gürkan, Atabey İskele yolunda incelemede bulundu

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Atabey İskele yolunda devam eden genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Kahtalı'dan kongre açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı AK Parti'deki kongre süreci ile ilgili olarak, Şu anda Türkiye'nin hiç bir yerinde teşkilatlarda bir değişiklik olmayacak. Ekim ayı içerisinde delege seçimleri yapılacak. Ardından ilçe kongreleri, Ekime kadar da il kongreleri, Aralık'ta da büyük kongre yapılacak. Şuan için Malatya ile ilgili herhangi bir görüşülme olmadı. Malatya'daki teşkilatımız geçmişten beri sürekliliği olan bir teşkilat. Bundan sonraki süreçte de arkadaşlarımız gayret ediyorlar. İnşallah yine birlikte devam ederiz diye düşünüyorum' dedi.

Çakır’a Öznur Çalık’tan tam destek

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a Milletvekili Bülent Tüfenkci, Hakan Kahtalı’dan sonra üçüncü destekte Milletvekili Öznur Çalık’tan geldi.

AK Parti’den Çakır’a destek yağıyor

AK Parti Malatya il, ilçe teşkilatlarından AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a destek yağıyor.

Milletvekili Kahtalı'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Kahtalı'dan 15 Temmuz şehidinin ailesine ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kurban Bayramı öncesinde 15 Temmuz Şehidi Malatyalı Engin Tilbaç'ın ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

4 Milletvekili'nden Gürkan’a çok sert tepki

Malatya'nın 4 Milletvekilinden Gürkan’a çok sert tepki.

Malatya artık bölgenin sağlık merkezi üssü

Malatya'yı sağlık turizmi yapma adına yatırımlara devam edildiğini ifade eden AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, kente kazandırılan sağlık tesisleri ile artık Malatya'nın bölgenin bir sağlık üssü olacağını söyledi.

Milletvekili Kahtalı’dan 15 Temmuz mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 15 Temmuz'da darbeler ezanı değil, hamdolsun ezanlar darbeyi susturdu. Ayakta ölmeyi, dizüstü yaşamaya tercih eden kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz dedi.

Kahtalı’dan Kale’ye ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Gökdere Derneği'nin düzenlediği 3.Söğüt Yürüyüşü için İstanbul'dan gelen Kalelilerle Yenidamlar Mahallesinde bir araya geldi.

Milletvekilleri Kale ilçesinde iftar programına katıldı

AK Parti Malatya Milletvekilleri Hakan Kahtalı, Ahmet Çakır ve Bülent Tüfenkci, Kale ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldılar.

Milletvekili Kahtalı’dan teşkilata teşekkür ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Bir seçim sürecini geride bıraktık. Büyük bir başarı elde ettik.

AK Parti heyetinden Osman Güder’e ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı ve AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, beraberinde parti yönetimi ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahtalı ve Tüfenkci çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Hakan Kahtalı ve Ahmet Çakır, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürdü.

Kahtalı ve Çakır Kuluncak’taydı

AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Kahtalı Cumhur ittifakı için destek istedi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Bu seçimde cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı'nın güçlü bir şekilde çıkması gerekiyor dedi.

Milletvekili Kahtalı ve Çakır, MTB’yi ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekilleri Hakan Kahtalı ve Ahmet Çakır, Malatya Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Tüfenkci ve Kahtalı ziyaretlerini sürdürdü

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Hakan Kahtalı, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekili Çakır ve Kahtalı seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Battalgazi'de ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek tesisler yapmalıyız

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Osman Güder, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ile birlikte Battalgazi İlçesi'ne bağlı mahalleleri ziyaret etti.

Kahtalı’dan terörle mücadele vurgusu

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Ülkemiz bazı aşamaları geçerken önüne çıkan sorunları, sıkıntıları da beraberinde getiriyor ama bu sorun ve sıkıntıları da aşarak yoluna devam edecek. Hem hedeflerimize ulaşacağız hem de ülkemizin geleceği için ülke içi ve dışındaki tehditleri ortadan kaldırmak için terörle mücadelemiz devam edecek dedi.

Milletvekili Kahtalı, Hekimhan’da

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Hekimhan'ı ziyaret etti.

Milletvekili Kahtalı, Akçadağ’da

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını Akçadağ İlçesi'nde sürdürdü.

Kahtalı, Kuluncak ilçesinde seçim çalışmalarına katıldı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında Kuluncak ilçesini ziyaret ederek Cumhur İttifakı adayı ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdi.

Kahtalı’nın Pütürge’ye inancı tam

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 31 Mart'ta Pütürge'de yeni bir sayfa açılmış olacak ve yeni bir heyecan gelecek dedi.

Kahtalı’dan tercih açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Bu mesele, 82 milyonu ilgilendiriyor. O yüzden biz tercihimizi sağ duyudan yana kullanacağız dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya’dan memnun ayrıldı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, geçtiğimiz günlerde Malatya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Malatyalıların bağrına bastığını belirterek, Erdoğan'ın Malatya'dan çok memnun bir şekilde ayrıldığını söyledi.

Milletvekili Kahtalı, "Malatya, Türkiye’de özel bir şehir"

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Malatya'da yüzde 70'in üzerinde AK Parti destek alıyor. Malatya, cumhurbaşkanımızın yanında tarafını her zaman net bir şekilde ortaya koymuş bir ildir. Malatya, Türkiye'de özel bir şehir. Çok sayıda siyasetçi, idareci ve Cumhurbaşkanları çıkartmış bir İldir dedi.

Malatya'da yüzde 70'in üzerinde AK Parti'miz destek alıyor

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, "Malatya'da yüzde 70'in üzerinde AK Parti'miz destek alıyor.