Başkan Gürkan’dan Yeni Malatyaspor’a destek sözü

Yeni Malatyaspor'da her şeyin ligin kaldığı yerden devamına göre programlandığı ve bu nedenle hiç bir futbolcuya kentte ayrılma izni verilmediği bildirildi.

Başkan Gürkan'dan Yeni Malatyaspor'a destek sözü
Spor
Yeni Malatyaspor'da her şeyin ligin kaldığı yerden devamına göre programlandığı ve bu nedenle hiç bir futbolcuya kentte ayrılma izni verilmediği bildirildi.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Yeni Malatyaspor’da her şeyin ligin kaldığı yerden devamına göre programlandığı ve bu nedenle hiç bir futbolcuya kentte ayrılma izni verilmediği bildirildi.

Dünyayı etkisi altına alan ve hayatı durma noktasına getiren korona virüs önlemleri kapsamında futbola verilen arada bireysel çalışmalarına devam eden sarı kırmızılı futbolcuların mevcut tempoyu bir süre daha sürdüreceği ifade edildi.

Kulüp yönetimi ve teknik heyeti tarafından ligin kaldığı yerden devamına yönelik bir program dahilinde hareket ettikleri bildirilen futbolcuların, Malatya’da evlerinde ve Kulüp tesislerinde çalışmalarını yoğun tempoyla sürdürdükleri ifade edildi.

Bu arada sarı kırmızılı yönetimin gerek ligde uzun süre maç kazanılamamasından dolayı, gerekse de maçların durmasından kaynaklı oluşan ekonomik dar boğazdan çıkışın yollarını aradığı, bu doğrultuda Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir görüşme gerçekleştirdiği ifade edildi.

Gürkan’ın zor sürecin atlatılması için kulübe gereken desteğin verileceğini, bu noktada atılması gereken adımların en kısa sürede atılacağını paylaştığı öğrenildi.

Son Güncelleme: 03 Nisan 2020 10:22

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Adem | 03 Nisan 2020 21:32

    Selahattinin Malatyaspora yardımı ne ola. En fazla otobüs bileti verir, bayrak verir. Onu da aylarca başımıza kakar. Reklam dışında birşey beklemeyin. Hayal kırıklığı yaşarsınız.

  • Her şey reklam için | 03 Nisan 2020 15:20

    Sayın Gürkan, siz personelinizin gelirinden ekonomik sıkıntı var diye kesintiye gitmedinizmi? O kadar personeli ve ailesini ne kadar zor durumda bıraktınız umurunuzda olmadı, şimdi şayet yardım yapacak seviyeye geldiyseniz önce personelinizin elinden aldığınız gelirleri iade edin, çünkü içinizde zerre kadar iman var ise ahirette sizi kurtaracak o personelin ailelerinin duası olacaktır.

BUNLARA DA BAKIN