Başkan Gürkan MHP Milli ve yerli bir partidir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mesut Samanlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyarete MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile parti teşkilatı da katıldı.

Başkan Gürkan MHP Milli ve yerli bir partidir
Malatya
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mesut Samanlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyarete MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile parti teşkilatı da katıldı.

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mesut Samanlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarete MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile parti teşkilatı da katıldı.

Türk siyasi tarihinin köklü partilerinden birinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “MHP, demokrasimize büyük hizmetleri olan bir siyasi partidir. Milli ve yerli bir partidir. Ülkemizin birliği, beraberliği söz konusu olduğunda geri kalan her şey teferruattır deyip, Milletinin ve ülkesinin yanında olmuştur. MHP Teşkilatını Büyükşehir Belediyemizde ağırlamaktan onur duyuyorum. İl Başkanlığına getirilen, Mesut Samanlı kardeşim ile parti teşkilatına başarılar diliyorum. Başkanımız, Battalgazi İlçe Başkanıyken güzel hizmetlere imza attı. Cumhur İttifakı çalışmalarında bunu gördük. Gece-gündüz demeden canla başla çalıştılar. Ben inanıyorum ki, il başkanlığı süresince de başarılı işler ortaya çıkaracaktır. MHP yeni yönetimine çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

MHP’nin her mensubunun devletine, milletine ve vatanına derinden bağlı olduğunu belirten MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Teşkilat olarak ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ile uzun yıllardır çalışma imkânımız oldu. Cumhur İttifakı dönemi başladığından beri de çalışmalarımız devam ediyor. Başkanımız ile çalışmaktan çok memnunuz. Kendisi Malatya sevdalısı bir abimizdir. Malatya’nın bir değeridir. Malatya’ya yapacağı güzel hizmetlerde parti teşkilatı olarak hep yanında olacağız. İlginiz içinde ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sıcak ve samimi karşılamadan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür eden, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu da, “Başkanımıza övgüler dizmeye gerek yok. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz düsturuyla hareket eden, yaptığı işlerle Malatyalıların ve sessiz milyonların kalbinde yer tutan, Cumhur İttifakımızın da adayı olan, yüzde 75-80’lerde oy almış bir başkanımız var. Yaptığı işlerle ve kendisiyle gurur duyuyoruz. Yeni parti yönetimi olarak Malatya’yı daha yaşanabilir bir şehir haline getirebilmek için, ruhunu, kültürünü koruyan marka bir şehir için el ele verip çalışacağız. Bu konuda Selahattin Başkanla çalışmaktan mutluluk duyacağımızı söylemek istiyorum ”diye konuştu.

Son Güncelleme: 10 Şubat 2020 15:46

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 8

 • Mehmet | 12 Şubat 2020 09:37

  Selahattin GÜRKAN,Maki Müdürü Yaşar KARATAŞ ve atadığı müdürler daire başkanları ne kadar milli ise Kemal KILIÇTAROĞLU da o kadar millidir, Belediyeyi zapt ettiler. Akparti görünümlü Chpliler sizi. Rabbim sizi ıslah etsin

 • Sedat | 11 Şubat 2020 19:11

  AK Parti yerli ve milli degil mi? Gurkana gore Ak partili milletvekilleri yerli ve milli değil galiba

 • Malatyalı | 11 Şubat 2020 12:03

  Sayın Gürkan, Milli ve Yerli partiden neyi kastettiniz? Diğer partiler Milli ve Yerli değilmi? zaten Yerli ve Milli olmayan bireyler parti kuramazlar.

 • Salih | 10 Şubat 2020 23:36

  Hakikaten Selahattin Gürkan AKP den ayrilsa çok saşırır mi kimse. Bence hiç bir şey olmaz. İyi parti MHP CHP HDP ençok hangisine yakışır. Bence CHP ye tam yakışır. Zaten CHP li gibi yönetiyor. Atadığı kişilere bakın. Yada başkanlık katına gidin. Sanki CHP Belediyesi'ne gitmiş gibi olursunuz.

 • Necmi | 10 Şubat 2020 21:29

  Başkan mhp ye geç. Akp üstünde iyi durmuyor !

 • Ahmet Uğur | 10 Şubat 2020 21:04

  Başkan eğer ki genel müdürünün kızı ile ilgili sözleşme vereceyin doğru ise vay halinize. Bunun hesabını kimseye veremezsin. Zaten yapmam dediyin herşeyi sırası ile yaptın. Garibanların hakkı yarına kalır ama yanınıza kalmaz. Motaşa atadığın genel müdür, maski genel müdürü, Esenlik genel müdürü , fazla deyip gönderdiyin ama yerine geri almaya başladığın araçlar, khk da açıkça belirtilen fakat kanun tanımaksızın vasıflarını ve maaşlarını deyiştirdiyin personellerin , sözleşmeli ile çalışmam diyip o genel müdürlerinin oğlu ile kızına vereceğin sözleşmeler, İhale yerine doğrudan temin ile yaptığın ihaleler, mülki amirlerini saymadan herşey de olduğu gibi önden koşarak reklam yapmak için fotolara çıkmalar ve daha niceleri. Allah görür başkan. Kimler geldi geçti o koltuktan. Kimseye kalmadı sanada kalmaz..

 • Sedat | 10 Şubat 2020 20:48

  AK partinin milletvekillerini kapıda karşılayıp kapıda uğurlamıyor. Ama MHP kurmaylarını kapıda uğurlayıp önünü de ilikliyor. İLGİNÇ!!!

 • Mevlit | 10 Şubat 2020 20:29

  Selahattinin yerinde olsam MHP ye geçerim. Aslında en uygunu CHP de. İşine gelmez.

BUNLARA DA BAKIN