Arguvan halkıyla buluşacak

Arguvan halkıyla buluşacak
Özel Haber

Haber Editörü: Malatya Sanal Haber

Malatya'daki konseri iptal edilmesiyle Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Balcı’ya sahip çıkarak Arguvan’a davet etmişti. 
Bunun üzerine Selçuk Balcı sosyal medya üzerinden Arguvan Belediye Başkanı’ın davetini geri çevirmeyerek daveti kabul etti.
İşte o paylaşım:
Arguvan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kızıldaş’ın nazik daveti üzerine 25 Ağustos Pazar akşamı Malatya Arguvan halkıyla buluşacağız. Kemençeme ve türkülerime kulak vermek isteyen herkesi bu buluşmaya bekliyorum. Başkanımıza ve Arguvan halkına yürekten teşekkür ederim.

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2019 15:40

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Sadi | 08 Ağustos 2019 19:32

    Ne bir konser iptal edilmeli ne de bir sanatçı siyasete bulaşmalı. Davet edilen misafir kim olursa olsun gelme denmemeli. Madem davet edilmiş en güzel sekilde ağırlamalı idi. Salahattin Gürkan'ın ekibinde liyakatli personel yok. Olanlar da bence Salahattin Başkan tarafindan degil de sanki her devrin k*** adamları tarafından kendilerine yer açılsın diy ekarte ettirldi. Yazık oluyor Malatya'ya. Yerelde ve ulusalda borç ve yolsuzluk ile anlıyoruz. Halbuki projelerimiz ve kültürel zenginliğimiz ile anılmalıyız. Selahattin Gurkan'a Büyükşehir Belediye Başkanlığı ağır geliyor. Ekibi de cok yaşlı ve yorgun.

  • Ahmet | 08 Ağustos 2019 16:35

    Malatya büyükşehir belediyesinin konser iptali Malatyamızın imajını zedelemiştir. Nokta

BUNLARA DA BAKIN